1000-2025

Anlamanız gereken ilk şey, hiçbir ürünün kendisini satamayacağı ve bu yüzden bir reklama ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor . İnsanlığın ilk zamanlarından bu yana duvara çizilen şekiller ile başlayan serüven nasıl devam edecek bilmek ister misin ?

BASKI ÇÖZÜMLERİ 

Kimse ilk matbaanın ne zaman icat edildiğini ya da icat etmediğini bilemez. Çünkü ilk zamanlarda insanlar bu tür işlemleri elleri ile yapıyorladı. Ancak bilinen en eski basılı metin Çin'de MS 1. bin yılda ortaya çıkmıştır. Şimdilerde ise gelişen ve değişen baskı teknikleri ile karşınızdayız.

MARKALAMA ÜRÜNLERİ

İnsanlar kendi yaptıkları ürünlerin ya da hizmetlerinin görünür olabilmesi için yaptıkları uğraşı bir etiket ile güncel tutma telaşına girdiler

KURUMSAL KİMLİK

Sonrasında dediler ki bizim kendimize ait logomuz, renklerimiz, yaratıcılığımız yani duruşumuz olsun. İnsanlar bizleri her gördükleri anda akıllarında aynı şekilde kalmak istediklerini belirttiler. Çünkü ilerleyen süreçte benzer oluşumlar ortaya çıkacaktı.

TEKSTİL ÇÖZÜMLERİ

Artık şirketleşmeler başlamış, çalışan sayısı artmış ve sonucunda bir ekip algısı yaratılmak istenmiştir. Tam da bu noktada birlik olmanın en güzel ve sıcak hali olan markanıza özel t-shirt ve sweatshirt üretilmeye başlanmıştır.

 

ETKİNLİK GÖRSEL TASARIMI

Şirketleşmenin getirmiş olduğu personel artışı ile tutundurma çalışmaları, müşteri artışı ile sürekli müşteri kavramı ve bunun devamında şirket içerisinde eğitimler ile birlikte kongre, organiasyon ve etkinlikler yapılmaya başlandı. Markanın bu alanlarda görünür olması için rollup, yaka kartı vb gibi ürünlerin hazırlığı başladı.

PROMOSYON ÜRÜNLER

Promosyon ürünler etkinlik içerisinde ve dışarısında sizlerin mesajınızı ya da markanızı insanların evlerine girdirebileceğiniz en güzel hediyelerdir. Akılda kalmanın en güzel hali

WEB TASARIM VE YAZILIM

Elle tutulur gözle görülür her şey tamamlandı. Ama artık insanlar hizmetlerini yanlarına almak hatta mini bir boyutta her işlemini yaparak küresele açılmak ve ulaşılabilir olmak istediler. Tam bu noktada ağlar devreye girdi. Bir tıklama ile görünür olabilmenin ötesine gidildi.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnsanlar doğdu büyüdü ve gelişiyor. Bu gelişim esnasında paylaşmayı bir zevke dönüştüren sosyal medya kanalları aktivitesini giderek arttırıyor. Kurumsallık yolunda ilerleyen şirketler işlerinin yanı sıra kültürlerini, hizmetlerini ve ürünlerini gösterebilecek bir platform daha yarattı.

 

PEKİ YA SONRA

Öğrenmek için

 

©2018 by kelus.com.tr. Tüm hakları kelus.com.tr aittir.